yorumlar

lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın...

sizden gelenler

aysel özmen

merhaba balın hem bilimsel olarak hemde ınançlarımız doğrultusunda bizim için aslında ne kadar önemli oldugunun farkına vardık.sofralarında asla balı eksik etmeyen atalarımıza bakarsak eğer daha net olarak görmüş oluruz .doğru balı bulmak cok zor .gercek ,hakıkı ,doğal,organik balı özden balda bulabilirsiniz .yıllardır bu insalların ürettiği ballar hakıkı olmasının yanı sıra gıda değeri oldukça yüksek bir besin maddesidir .bizi bu lezzetli ve doğal balla buluşturduğunuz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ...

SALMAN DEMİRHAN

ANKARADAN ÖNCE SELAMLAR SEVGİLER BALINIZ GERCEKTEN COK GÜZEL VE KALİTELİ cok TESEKKÜR EDERİM

Köksal AKÇA

Kalite ve Ucuzluk Birarada Emeğinize Sağlık

eda yılmaz

Balınız gerşekten çok güzel çocukken bal yemezdim bala karşı hep ön yargılıyken şimdilerde her kahvaltıda balınızdan tüketiyorum emeğine sağlık.

YUSUF TEKTAŞ

Her yöresel lezzetler fuarında kayseri ye geldiklerinde gözüm direkt özden balı arıyor.4/4lük ürünler güzel insanlar..

HALİSE KARAKOÇ

merhabalar, bir yıl once istanbulada gıda fuarında sertifikalı petek balınızı aldım memnun kaldım edremid altınolukda oturan ablam astım hastası ona sertifalı petek balınızdan almak istiyorum.ilkdefa onlıne satışdan alıcam nasıl bir yol izlememlazım. bilgi rica ediyorum. kontak cep numaram 0535 642 79 83

adem kurt

antebe arkadas dost siparisi uzerine bal goturdum bali yiyen begendi simdi siparisler bitmiyor elinize emeginize saglik :)

Necdet civelek

5 yıl önce İstanbul Göztepe de bir etkinlikde Vahit beyle tanıştım. Sağolsun o günden beri Kendisinden hem süzme hem de karakovan bal alıp ailecek tüketmekteyiz. Son derece güvenle tüketmekteyiz ve bu kadar senedir en küçük bir kuşkumuz olmadı. Sağolsunlar var olsunlar.

yorun gönder

guvenlik